Jak nabít kámen silou
Jakmile máme svůj kámen očištěn, pak je dobré je nabít silou, aby energie, která z kamene šla, pro nás měla svůj důležitý význam. Proč nevyužít sílu na maximum, když už je ta možnost. Energie z kamene tak bude opravdu markantní a tak pomůže v jistých momentech více, než by se dalo očekávat.
Jak tedy kámen nabít silou?
Nejprve je nutné mít kámen očištěn – viz článek o očištění kamene. Tak se zajistí zbavení se negativních vibrací. Nebo jiných negací, které může v kamenu být ukryto. Jakmile je tak očista kamene proveden, pak je vhodné jej právě nabít potřebnou silou, jež umocní vibrace, které je možno z kamene čerpat.
Příprava jako základ
Nutné je především vytvořit kolem sebe ochranný kruh. Důležité je totiž především začít u sebe a sami sebe připravit vnitřně na rituál. Je nutné se ohraničit pomyslnou čárou od okolního světa, nejlépe tedy kruhem kolem sebe a vnitřně uklidnit. Takovou přípravu je potřeba provést hlubokými nádechy a výdechy. Není potřeba nikam spěchat, uvolnění je základem, stejně jako vnitřní klid a pohoda.
Kámen zde
Jakmile je provedena vnitřní očista, uklidnění, pak se vezme kámen do rukou a je zapotřebí zavřít oči. Při zavřených očích je potřeba opět zhluboka dýchat – nadechovat se a vydechovat. A současně vnímat, jak síla podstupuje dovnitř kamene a jak jeho vibrace na nás pozitivně působí.
Cítit kámen
Nyní je zapotřebí soustředit veškerou sílu do kamene a vnímat to, co sám kámen „říká“. Klidně je potřeba vydávat zvuky, věty, prostě cokoli, co skrz kámen je.
Síla je projevuje
Jakmile je rituál v tomto momentu, pak je nutné vnímat jeho sílu naplno. Cítíš naplno sílu, která jde z kamene? To je dobré znamení. Ale jen tak nepřestávej. Vše má svůj potřebný a důležitý čas. Ukončení nesmí probíhat rychlým přechodem. Naopak je velice důležité opatrně a postupně sílu kamene umocňovat a nechávat dále plynout.